دات نت نیوک

پرسش و پاسخ های متداول

در این بخش پاسخ تعدادی از پرسش های متداول که توسط مشتریان مطرح می شود، ارائه شده است. چنانچه پرسش دیگری دارید، جهت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

ضرورت و اهمیت داشتن یک وبسایت خوب
در دنیای کنونی به دلیل گستردگی و تنوع فعالیت ها، ابزارهای متعددی برای معرفی و جذب حداکثری محصولات و خدمات استفاده می شود که یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین این ابزارها، وب سایت می باشد. به عقیده بسیاری از کارشناسان، امروزه داشتن وب سایت برای مشاغل مختلف تنها یک نیاز نیست، بلکه ضرورتی انکارناپذیر به شمار می رود. علاوه بر آن بخش بزرگی از مردم برای بررسی مسائل و مشکلات خود، ابتدا به جستجوی آنلاین در دنیای مجازی می پردازند و بسیاری از نیازهای خود را از این طریق برآورده می سازند. بنابراین ضرورت، برای ورود به دنیای کسب و کار جدید، می بایست در اولین قدم به راه اندازی یک وب سایت حرفه ای فکر شود تا از آن طریق بتوان خدمات تخصصی، ایده و محصول خود را در میان میلیون ها کاربر اینترنت معرفی و تبلیغ کرد.
تفاوت تأثیر یک وبسایت خوب با یک وبسایت بد در چیست؟
وجود یک وب سایت حرفه ای و حضور یک متخصص که تسلط کافی در این زمینه داشته باشد، می تواند کسب و کار شما را متحول کند. وب سایت شما بیانگر ایده و فکر شماست، پس باید به بهترین شکل طراحی و پیاده سازی شود و به نوعی به کار شما اعتبار می دهد. بدون شک، یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید، لذا توجه داشته باشید که وب سایت، شناسنامه شما در دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.
ویژگی های کلی یک وبسایت خوب و موثر چیست؟
به منظور داشتن وب سایتی حرفه ای و کارآمد، می بایست از طرح های از پیش تعیین شده اجتناب کرده و خواستار طرح هایی شد که نه تنها از نظر ظاهری، زیبا و جذاب باشد، بلکه با چشم انداز بلند مدت شما همخوانی کامل داشته باشد. به طور خلاصه، شما نیازمند وب سایتی هستید که:
ضمن حفظ وجهه حرفه ای و سازمانی شما، کارآمد، سبک، جامع و کاربرپسند باشد؛
بدون نیاز به کاستن کیفیت، قابلیت سفارشی سازی و نگهداری داشته باشد؛
به هنگام کاربری چه از طریق کامپیوتر خانگی، تبلت و یا گوشی هوشمند تلفن همراه زیبا و جذاب باشد؛
مزایای داشتن یک وبسایت حرفه ای چیست؟
وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آن ها به شرح زیرند:
اطلاع رسانی
درآمد زایی
بازاریابی
ایجاد قابلیت های جدید تبلیغاتی
در دسترس بودن
وفادارسازی مشتریان
تبلیغ همیشگی در پر بازدید ترین رسانه تبلیغاتی جهان
توسعه تجارت و تولید درآمد
فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی
متمایز از رقبا
امنیت در بازار
جذب مشتری از اینترنت
برقراری ارتباط دو سویه با مشتری
جلب اعتماد مشتریان بالقوه و خریدآنها
تبلیغات ایمیلی و جذب مشتریان
داشتن هویت در دنیای دیجیتال و همگام با تکنولوژی
رجوع دوباره مشتریان به وب سایت شما برای دریافت اطلاعات
وبسایت های طراحی شده توسط ایز وب، چه تفاوت هایی با سایر وبسایت ها دارند؟
وب سایت هایی که توسط تیم حرفه ای ایز وب طراحی و اجرا می شوند خصوصیات ویژه ای دارند که در زیر به بخشی از آن ها اشاره می شود:
چیدمانی که هم در کامپیوتر، هم در تبلت و هم در گوشی تلفن همراه زیبا و جذاب است: تمام طرح های ما بر اساس یک چارچوب واکنش‌گرا بوده که به وب سایت شما این امکان را می دهد که با دستگاهی که از طریق آن وب سایت مشاهده می شود منطبق شود. این چارچوب متضمن می شود که وب سایت شما همانطور که می خواهید نمایش داده شود.
محتوای دسته‌بندی شده و قابل دسترس برای بازدیدکنندگان: به کارگیری ابزارهای مناسب و دسته‌بندی صحیح محتوا باعث پدید آمدن وب سایتی می‌شود که مطالب آن در جای درستی نمایش داده شده و بازدیدکننده در کوتاه‌ترین زمان محتوای مد نظرش را پیدا می‌کند.
سفارشی سازی، نگهداری و مدیریت بی دردسر وب سایت: یک وب سایت خوب باید بتواند همگام با رشد تجارت و کسب و کار خود رشد کند. ما نمی خواهیم شما در هر بار به‌روز‌رسانی وب سایت مجبور شوید یک متخصص فنی استخدام کنید و نیازی هم به این کار نیست، چرا که سامانه مدیریت محتوایی توانمند خواهید داشت که کاربری آن بسیار آسان است؛ حتی بدون نیاز به داشتن دانش فنی زیاد.
بی نیازی از تغییر اساسی برای مدتی طولانی: وب سایتی که با بهره‌گیری از آخرین تکنیک های روز دنیا طراحی شده باشد و جلوه بصری مناسبی داشته باشد، شما را برای مدتی طولانی از اصلاح سایت بی نیاز می‌کند.
ایز وب از چه نوع تکنولوژی برای طراحی وبسایت استفاده می کند؟
دی‌ان‌ان (دات‌نت‌نیوک) سامانه‌ مدیریت محتوایی مدرن، آسان و توسعه پذیر است که به شما این امکان را می دهد که خود را با نیازهای روز و تغییرات در عرصه‌ تکنولوژی وفق دهید. این پلتفرم متن باز، شرکت‌ها و سازمان‌ها را توانمند ساخته و امکان حضور قدرتمند آنلاین را برای آنها فراهم ساخته است. سیستم مدیریت محتوای دی‌ان‌ان با بیش از 8 میلیون دانلود، 1 میلیون وب سایت طراحی شده با این پلتفرم و 10 هزار طرح و افزونه موجود برای آن، با اختلاف زیادی سامانه مدیریت محتوای شماره یک در فضای مایکروسافت شناخته شده است.